„Właściwości dietetyczne i lecznicze grzybów jadalnych”- 30 czerwca 2022 on-line


z początkiem  początku sezonu urlopowego serdecznie zapraszamy na posiedzenie naukowo-szkoleniowe on-line organizowane przez Krakowski oddział Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów wraz z Polskim Towarzystwem Mykologicznym, które swoim tematem doskonale wpisuje się w wakacyjny czas. Wykład pod tytułem:

Właściwości dietetyczne i lecznicze grzybów jadalnych

wygłosi

Prof. dr hab. Bożena Muszyńska

Katedra i Zakład Botaniki Farmaceutycznej

Wydział Farmaceutyczny

Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum

Spotkanie odbędzie się 30 czerwca 2022 o godz. 12.00  on-line

Posiedzenie naukowo-szkoleniowe przewidziane jest na około 60 min, 45 min wykład, 15 min dyskusja/pytania. Pytania bardzo prosimy przesyłać w formie pisemnej na czacie.

Po dołączeniu do spotkania bardzo prosimy o wyłączenie mikrofonów i kamerek, by nie przeszkadzać wykładowcy.

Prosimy o wpisywanie imienia i nazwiska podczas dołączania do spotkania w aplikacji Microsoft Teams – dane te są wymagane do wystawienie imiennych certyfikatów uczestnictwa w spotkaniu.

Zalecane jest rozpoczęcie logowania na szkolenie, na 5-10 minut przed planowanym rozpoczęciem.

Link do szkolenia 30.06.2022 r.

Spotkanie w aplikacji Microsoft Teams

Dołącz na komputerze lub w aplikacji dla urządzeń przenośnych

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

Dowiedz się więcej | Opcje spotkania

Podajemy również Państwu adres mailowy Krakowskiego oddziału PTM i na ten adres prosimy kierować wszystkie  pytania, zapytania czy informacje o chęci otrzymania certyfikatu za udział w posiedzeniu naukowo-szkoleniowym czy możliwości otrzymania nagrania.

e-mail:  oddzialkrakowskiptm@gmail.com

Zobacz także

Wydawnictwa PTM

O Towarzystwie

PTM
Polskie Towarzystwo Mikrobiologów Celem Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów jest propagowanie rozwoju nauk mikrobiologicznych i popularyzowanie osiągnięć mikrobiologii wśród członków Towarzystwa oraz szerokich kręgów społeczeństwa. Formami działalności jest organizowanie zjazdów, posiedzeń naukowych, kursów, wykładów i odczytów oraz konkursów prac naukowych; wydawanie i popieranie wydawania czasopism naukowych, książek i innych publikacji z dziedziny mikrobiologii; opiniowanie o stanie i potrzebach mikrobiologii polskiej i występowanie w jej sprawach wobec władz państwowych; współpraca z pokrewnymi stowarzyszeniami w kraju i zagranicą.
Czytaj statut w formacie PDF »

Członek Srebrny od 12.09.2017 r.

Członek Srebrny od 12.09.2017 r.