Lista


Członek Złoty

 

od 27.03.2017 r.

Firma projektuje profesjonalne systemy utrzymania czystości i higieny dla klientów o szczególnych wymaganiach higienicznych, m.in. kompleksowe systemy mycia, dezynfekcji, osuszania rąk dla pracowników służby zdrowia, preparaty do dezynfekcji powierzchni dla służby zdrowia, systemy sterylizacji narzędzi.

 


Członek Srebrny

 

od 12.09.2017

Firma została założona w roku 1923. M.J. Osborn – założyciel firmy – dostrzegł potrzebę stworzenia oferty, która łączyłaby w sobie wysokiej jakości produkty z profesjonalnymi usługami. Na całym świecie misją Ecolab jest niesienie pomocy Klientom w zakresie czystości i bezpieczeństwa, dając im pewność, że wszelkie publiczne wymagania w zakresie higieny zostaną spełnione.


 

Członek Zwyczajny

 

od 19.09.2017

Firma wiodąca na światowym rynku nauk przyrodniczych dostawcą: rozwiązań i usług niezbędnych do przeprowadzenia badań, rozwoju i produkcji biotechnologicznej i farmaceutycznej.

 


Banner

Banner

Wydawnictwa PTM

O Towarzystwie

PTM
Polskie Towarzystwo Mikrobiologów Celem Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów jest propagowanie rozwoju nauk mikrobiologicznych i popularyzowanie osiągnięć mikrobiologii wśród członków Towarzystwa oraz szerokich kręgów społeczeństwa. Formami działalności jest organizowanie zjazdów, posiedzeń naukowych, kursów, wykładów i odczytów oraz konkursów prac naukowych; wydawanie i popieranie wydawania czasopism naukowych, książek i innych publikacji z dziedziny mikrobiologii; opiniowanie o stanie i potrzebach mikrobiologii polskiej i występowanie w jej sprawach wobec władz państwowych; współpraca z pokrewnymi stowarzyszeniami w kraju i zagranicą.
Czytaj statut w formacie PDF »

Członkowie wspierający Członek Złoty-od 27.03.2017 r.

Członkowie wspierający Członek Złoty-od 27.03.2017 r.

Członek Srebrny od 12.09.2017 r.

Członek Srebrny od 12.09.2017 r.

Członek wspierający zwyczajny od 12.09.2017 r.

Członek wspierający zwyczajny od 12.09.2017 r.