Szanowni Państwo, zapraszamy do rejestracji na wyjątkowe wydarzenie!


Ogólnopolska Konferencja Akademia Kontroli Zakażeń połączona z obchodami jubileuszu 30-lecia Polskiego Towarzystwa Zakażeń Szpitalnych odbędzie się już w dniach 7-9 marca 2024 r. w Łodzi i zgromadzi najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie profilaktyki, kontroli i leczenia zakażeń.

Wśród znakomitych prelegentów znajdą się również specjaliści z zakresu mikrobiologii lekarskiej oraz przedstawiciele katedr mikrobiologii uniwersytetów z całej Polski, którzy poruszą między innymi kwestie diagnostyki mikrobiologicznej zakażeń.

Kiedy? 7-9 marca 2024 r.
Gdzie? Hotelu Ambasador Premium w Łodzi

Rejestracja trwa:

Ogólnopolska Konferencja Akademia Kontroli Zakażeń – 30 lat PTZS 🤩 (akademiazakazen.pl)

Zobacz także

Wydawnictwa PTM

O Towarzystwie

PTM
Polskie Towarzystwo Mikrobiologów Celem Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów jest propagowanie rozwoju nauk mikrobiologicznych i popularyzowanie osiągnięć mikrobiologii wśród członków Towarzystwa oraz szerokich kręgów społeczeństwa. Formami działalności jest organizowanie zjazdów, posiedzeń naukowych, kursów, wykładów i odczytów oraz konkursów prac naukowych; wydawanie i popieranie wydawania czasopism naukowych, książek i innych publikacji z dziedziny mikrobiologii; opiniowanie o stanie i potrzebach mikrobiologii polskiej i występowanie w jej sprawach wobec władz państwowych; współpraca z pokrewnymi stowarzyszeniami w kraju i zagranicą.
Czytaj statut w formacie PDF »

Członek Srebrny od 12.09.2017 r.

Członek Srebrny od 12.09.2017 r.