Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że nasza marcowa sesja zaplanowana na piątek 22 marca godz.16:00, nie odbędzie się w tym terminie, z przyczyn od nas niezależnych. Dr hab. Paweł Paszek wygłosi dla nas swój wykład, w terminie późniejszym. Poinformujemy o tym jak tylko zostanie ustalona data.Już dzisiaj jednak chcielibyśmy zaprosić Państwa na kwietniowe spotkanie, które odbędzie się w piątek 5 kwietnia o 16:00 w trybie zdalnym.


Gościem sesji będzie Pan prof. dr hab. Marek Gniadkowski z Zakładu Mikrobiologii Molekularnej, Narodowego Instytutu Leków.
Temat wykładu, który wygłosi to “Rola tzw. „klonów wysokiego ryzyka” pałeczek Enterobacterales w rozprzestrzenianiu oporności na antybiotyki w Europie”.

Spotkanie tym razem odbędzie się na platformie Zoom.

Link do wydarzenia:

https://uw-edu-pl.zoom.us/j/97306348445?pwd=TWRoby9DajJjeDZGQnRCcnlZanpYQT09

Gospodyniami spotkania będą dr hab. Dorota Korsak i dr hab. Renata Godlewska.
Gośćmi comiesięcznych sesji organizowanych w tym roku przez OT w Warszawie będą naukowcy realizujący badania w różnych obszarach mikrobiologii. Zaprosimy naukowców na różnych etapach kariery reprezentujących zróżnicowane tematycznie obszary.

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich członków i sympatyków PTM!

Szczegóły w załączonych zaproszeniach!

Zarząd OT PTM w Warszawie

Zobacz także

Wydawnictwa PTM

O Towarzystwie

PTM
Polskie Towarzystwo Mikrobiologów Celem Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów jest propagowanie rozwoju nauk mikrobiologicznych i popularyzowanie osiągnięć mikrobiologii wśród członków Towarzystwa oraz szerokich kręgów społeczeństwa. Formami działalności jest organizowanie zjazdów, posiedzeń naukowych, kursów, wykładów i odczytów oraz konkursów prac naukowych; wydawanie i popieranie wydawania czasopism naukowych, książek i innych publikacji z dziedziny mikrobiologii; opiniowanie o stanie i potrzebach mikrobiologii polskiej i występowanie w jej sprawach wobec władz państwowych; współpraca z pokrewnymi stowarzyszeniami w kraju i zagranicą.
Czytaj statut w formacie PDF »

Członek Srebrny od 12.09.2017 r.

Członek Srebrny od 12.09.2017 r.