Spotkanie naukowe 19. XII.2019- Olsztyn


Zarząd Olsztyńskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów
ma zaszczyt zaprosić członków i sympatyków Towarzystwa
na spotkanie naukowe nt.:
„DYNAMIKA ZMIAN LEKOOPORNOŚCI W PROCESIE WYTWARZANIA BIOGAZU Z WYBRANYCH SUBSTRATÓW”
które odbędzie się 19 grudnia 2019r. o godz. 10.00
w sali posiedzeń Rady Wydziału Nauki o Żywności,
Pl. Cieszyński 1
Program spotkania obejmuje:

  1. Powitanie przybyłych gości.
  2. Wystąpienie prelegentek – Pani mgr Izabeli Koniuszewskiej i Pani mgr Małgorzaty Czatzkowskiej (autorzy badań: Małgorzata Czatzkowska, Izabela Koniuszewska, Monika Harnisz, Ewa Korzeniewska, Katedra Mikrobiologii Środowiskowej, Wydział Nauk o Środowisku UWM)
  3. Dyskusję, sprawy organizacyjne oraz wolne wnioski.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Prezes Oddziału Olsztyńskiego PTM
prof. dr hab. Łucja Łaniewska-Trokenheim
Sekretarz Oddziału PTM
dr inz. Beata Nalepa

Zobacz także

Banner

Banner

Wydawnictwa PTM

O Towarzystwie

PTM
Polskie Towarzystwo Mikrobiologów Celem Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów jest propagowanie rozwoju nauk mikrobiologicznych i popularyzowanie osiągnięć mikrobiologii wśród członków Towarzystwa oraz szerokich kręgów społeczeństwa. Formami działalności jest organizowanie zjazdów, posiedzeń naukowych, kursów, wykładów i odczytów oraz konkursów prac naukowych; wydawanie i popieranie wydawania czasopism naukowych, książek i innych publikacji z dziedziny mikrobiologii; opiniowanie o stanie i potrzebach mikrobiologii polskiej i występowanie w jej sprawach wobec władz państwowych; współpraca z pokrewnymi stowarzyszeniami w kraju i zagranicą.
Czytaj statut w formacie PDF »

Członkowie wspierający Członek Złoty-od 27.03.2017 r.

Członkowie wspierający Członek Złoty-od 27.03.2017 r.

Członek Srebrny od 12.09.2017 r.

Członek Srebrny od 12.09.2017 r.

Członek srebrny od 12.12.2017

Członek srebrny od 12.12.2017

Członek wspierający zwyczajny od 12.09.2017 r.

Członek wspierający zwyczajny od 12.09.2017 r.

Członek wspierający zwyczajny od 06.06.2019 r.

Członek wspierający zwyczajny od 06.06.2019 r.