Odwołanie II Ogólnopolskiej Konferencji „Działania Przeciwdrobnoustrojowe”


Szanowni Państwo,

z przykrością informujemy, że pomimo licznych prób ustalenia terminu II Ogólnopolskiej Konferencji „Działania Przeciwdrobnoustrojowe” nie kolidującego z innymi wydarzeniami naukowymi z dziedziny mikrobiologii, nie udało się nam znaleźć odpowiedniej daty. W związku z powyższym informujemy, że planowana na 9 grudnia 2017 r. II edycja tej Konferencji nie odbędzie się.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie przepraszamy i jednocześnie informujemy, że tematyka związana z działaniami przeciwdrobnoustrojowymi zostanie poruszona w ramach III Ogólnopolskiej Konferencji „Drobnoustroje oportunistyczne – drobnoustroje w świecie człowieka”, którą planujemy we wrześniu 2018 r.

Już zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu.

Liczymy na Państwa obecność. Do zobaczenia w Bydgoszczy w 2018 r.

 

Z poważaniem

dr inż. Krzysztof Skowron

Przewodniczący

Komitetu Organizacyjnego

II Ogólnopolskiej Konferencji

„Działania przeciwdrobnoustrojowe”

 

Zobacz także

Wydawnictwa PTM

O Towarzystwie

PTM
Polskie Towarzystwo Mikrobiologów Celem Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów jest propagowanie rozwoju nauk mikrobiologicznych i popularyzowanie osiągnięć mikrobiologii wśród członków Towarzystwa oraz szerokich kręgów społeczeństwa. Formami działalności jest organizowanie zjazdów, posiedzeń naukowych, kursów, wykładów i odczytów oraz konkursów prac naukowych; wydawanie i popieranie wydawania czasopism naukowych, książek i innych publikacji z dziedziny mikrobiologii; opiniowanie o stanie i potrzebach mikrobiologii polskiej i występowanie w jej sprawach wobec władz państwowych; współpraca z pokrewnymi stowarzyszeniami w kraju i zagranicą.
Czytaj statut w formacie PDF »

Członek Srebrny od 12.09.2017 r.

Członek Srebrny od 12.09.2017 r.